Radu Drăgușin, primul mesaj după debutul în Premier League

Radu Drăgușin a debutat duminică în Premier League, în partida dintre Manchester United și Tottenham Hotspur (2-2), fiind introdus în minutul 85 al partidei de pe Old Trafford.>>> VIDEO Faza zilei: Cum pronunță un fost internațional englez numele lui Radu Drăgușin Radu Drăgușin a fost rezervă duminică în meciul dintre Manchester United și Tottenham Hotspur, din etapa cu numărul 21 din Premier League, însă a fost introdus pe teren în minutul 85 al partidei, în locul lui Oliver Skipp.Internaționalul român a avut câteva atingeri de balon și chiar a pornit un atac pentru echipa antrenată de Ange Postecoglou, prestația sa fiind notat cu 6.7 de către cei de la Sofa Score.La 24 de ore distanță de la debutul în cel mai puternic campionat din lume, Drăgușin a publicat următorul mesaj pe Instagram.„Un sentiment extraordinar să debutez pentru acest club incredibil.

Le mulțumesc fanilor pentru susținere.” – a scris Radu Drăgușin.A post shared by Radu Dragusin (@radudragusin5)